Kompleksowa obsługa informatyczna, zabezpieczenie twoich urządzeń

1 zdjęcie
1.00 PLN
ID #7609
Odsłon : 6 / Opublikowany 1 tydzień temu

W zmieniającym się w zawrotnym tempie świecie nowych technologii, nie można znać się na wszystkim. Jedną z dziedzin sztuki w tym świecie jest informatyka.


Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób które potrzebują wsparcia IT na najwyższym poziomie. 


Najwyższy poziom nie oznacza najwyższych cen. Staramy się oferować najwyższą jakość w przystępnych cenach. Naszym celem jest poprawa funkcjonowania twojej firmy. 


Pracując z zespołem specjalistów najczęściej okazuje się iż osiągane korzyści są większe niż związane z tym koszty. Oszczędność czasu którą daje praca w stabilnym i bezpiecznym środowisku informatycznym pozwala kadrze zarządzającej skupić się na opracowaniu strategii rozwoju biznesu. 


Z jednej strony klienci określają potrzeby - my proponujemy konkretne rozwiązania. Z drugiej strony potrafimy obiektywnie ocenić realne potrzeby klienta proponując własne, nowatorskie rozwiązania. To nasz ulubiony model pracy szczególnie w sytuacjach awaryjnych związanych z uszkodzeniami baz danych, odzyskiwaniem danych utraconych w wyniku awarii sprzętu i oprogramowania czy odzyskaniem danych utraconych w wyniku działania szyfrujących wirusów – tzw. cryptolockerów, ramsomware.


W kryzysowych sytuacjach świadczymy usługi przez 7 dni w tygodniu, traktując to jako realne zagrożenie stabilności funkcjonowania twojej firmy. 


Zapraszamy do kontaktu! Tel. 530 303 355, mail biuro@it-connection.pl lub na naszą stronę internetową http://piotr-zajac.pl/administracja-sieci , znajdziesz nas również na Facebooku @piotrzajacpl

Dodatkowe informacjeSłowa kuczowe: • Zdalna pomoc informatyczna

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  it-connectionPL
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Lubelskie
  Lublin
  Lublin,Inżynierska 5B/106A
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  it-connectionPL
  Kraj Polska
  Województwo Lubelskie
  Adres Lublin
  Typ Prywatny
  Telefon 53030xxxx
  Kompleksowa obsługa informatyczna, zabezpieczenie twoich urządzeń - 1/1
  Kompleksowa obsługa informatyczna, zabezpieczenie twoich urządzeń
  W zmieniającym się w zawrotnym tempie świecie nowych technologii, nie można znać się na wszystkim. Jedną z dziedzin sztuki w tym świecie jest informatyka. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób które potrzebują wsparcia IT na najwyższym poziomie.  Najwyższy poziom nie ozn...
  1.00 PLN